KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16857002
nr 1685 7002
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, 1800-tal, porträtt, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2025
kl 20:01:22
10/3 19:56:23